تولید و خدمات ما

تولید و خدمات ما در تاریخ 1402/08/28

تولید و خدمات ما

ورق گالوانیزه در کارخانه به دو صورت شیت (ورق) یا رول تولید میشود، بعد از این مرحله برای استفاده از آن در کاربرد های مختلف بر روی آن یکسری خدمات انجام میشود که شامل برش کاری و فرم دهی ورق گالوانیزه است.

فرم دهی ورق گالوانیزه

فرم دهی ورق یکی از فرآیندهای است که در تهیه محصولات فولادی ضد زنگ به اشکال مختلف صورت می پذیرد. ورق گالوانیزه یکی از فلزات فولادی مقاوم با کیفیت در برابر سایش و خوردگی است، محصولاتی که از این فلز تولید می شوند جزء باکیفیت ترین محصولات در بسیاری از پروژه می باشد.

فرآیند فرم دهی به شما کمک می کند تا فرم و اشکال مختلفی را برای پروژه های مختلف داشته باشید. این فرآیند تقریبا ساده است اما نه برای هر کسی که تجربه کار کردن با دستگاه فرم دهی ندارد.خدمات فرم دهی ورق گالوانیزه در دو سطح کوچک و گسترده انجام میشود در سطح کوچک در کارگاه ها توسط دستگاه های مخصوص و در سطح گشترده در کارخانجات فلزات و آهن انجام میشود.

خدمات برشکاری ورق گالوانیزه

ورق های گالوانیزه به صورت رول به بازار عرضه می شود و برای استفاده از آن در صنایع مختلف لازم است برش داده شود زیرا ورق خام و برش نخورده کاربرد کمی دارد. بسته به نیاز خریداران و مشتریان گرامی ورق فلزی در ابعاد و سایزهای مختلفی برش داده میشود.

به طور معمول ورق گالوانیزه به صورت فابریک (ورق فلزی به صورت رول) اما در ابعاد استاندارد تولید می شود. بر همین اساس ورق های گالوانیزه بسته به نوع مصرف در ابعاد مختلفی برش داده میشود. برش دهی ورق به دو فرمت رول به رول یا به صورت رول به شیت (ورق) انجام میشود.

در فرمت رول به رول، برش ورق به شکل عرضی جهت کوچک کردن عرض ورق انجام میشود، اما در روش رول به شیت، طول و عرش ورق با اندازه های درخواستی برش داده میشود.